Hakkımızda

ADAY GROUP

Aday Group olarak tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirmeye adayarak hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimine öncelik veren bir aileyiz.

1992 yılından günümüze kadar biriken bilgi birikimi ve deneyimi ile ülkemizin endüstriyel tesisler, makine ve ekipmanlar , araç ve araç üstü ekipmanlar, gıda tarım ve hayvancılık, güvenlik ve KBRN ekipmanları, ev tekstil ve mobilya, mülteci kampları, IT ekipmanları ve bilişim sektörlerinde başarılı temsilcilerinden biri olmuştur.

Bugüne kadar Türki Cumhuriyetler, Balkanlar, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya coğrafyasında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde tamamladığımız projelerdeki başarılarımızın sırrı, zaman planlamasına sağdık kalıp optimum çözümler üretmemizdir.

Bugüne kadar edindiğimiz saygınlık, yerel ve global pazarlarda yürüttüğümüz projelerimizde son kullanıcılarımızla olan güçlü ilişkiler, kalite, kusursuz uygulama, proje teslimatı ve proje sonrası sunduğumuz destekler ile kazanılmıştır.

Tüm gücümüz ve çabalarımızla faaliyet alanlarımızı yeni ürünler ve yeni pazarlarla geliştiriyoruz.

Aday Grup ekibi olarak sizlerin de görüşlerini dinlemekten mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

Etik değerlerimizden ödün vermeden, nesilden nesile geçen bilgi birikimimizle, sürekli gelişime önem vererek, Dünyanın lider uluslararası ticaret firmaları arasına girmek ve bu noktada kalıcı olmaktır.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası piyasalarda kalite değerlerini en üst düzeyde tutarak gerçekleştirdiği tüm faaliyet alanlarında ilk akla gelecek isimlerden birisi olmasını sağlamaktır.

Çevre Politikası
Çevreye Olan Duyarlılığımız..

Aday Group, gerçekleştirdiği tüm ulusal ve uluslararası projelerde çevreye olan duyarlılığını maksimum seviyede tutar.

ISO 14001:2015/AC:2009 sertifikasına sahiptir ve projelerini bu Çevre Yönetim Sistemi standartları çerçevesinde yürütür.

Kalite Politikası
Aday Group ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kurallarını benimser ve uygular.

Firmamızın en önemli ürünü kalitedir. Kalite kuruluşumuzda çalışan herkesin sorumluluğundadır. Bir işi bir defada yapmaya inanıyoruz ve çabalıyoruz. Kendimizi eğitimler ile sürekli geliştiriyor ve becerilerimizi Aday Group olarak artırıyoruz. Sürekli çalışmak ve gelişmek şirketimizin temel ilkesidir. Müşteri odaklı çalışma başarımızın vazgeçilmez temel unsurudur.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği
Aday Group OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemi kurallarını benimser ve uygular.

Çalışanlar için tüm yönleriyle sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulamaması, çalışma hayatının günümüzdeki en önemli sorunlarından biri durumundadır. Birçok ülkede, özellikle bizim gibi sanayileşme yolunda ilerleyen ve gelişmekte olan ülkelerde, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkmakta, bu sorunlar çalışanların sağlığı yanında iş verimini de etkilemektedir. Aday Grup, çalışanlar için daha sağlıklı ve güvenli hale getirmek için iş sağlığı ve iş güvenliği sistemini iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olarak uygular.